O Festivalu

Krishome Squash Festival

to pierwsza i największa tego typu impreza squashowa w Polsce! Jego organizatorem jest KS Squash Białystok, przy współpracy z Krishome, Prestige House oraz Powersquash.

Głównymi punktami imprezy będą “Grand Prix / Polish Squash Finals” (w których weźmie udział czołówka polskiego squasha) oraz Lipcowy Ogród OPEN - IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku w Squashu. Najważniejsze mecze zostaną rozegrane na szklanym korcie na Rynku Kościuszki.

“Krishome Squash Festival” to prestiżowa impreza w środowisku squashowym, a “Grand Prix / Polish Squash Finals” są najwyższej kategorii rozgrywkami w Polsce, w pionierskiej formule.

Squash to bardzo dynamicznie rozwijająca się w naszym kraju dyscyplina sportu. W Białymstoku sport ten uprawia już ponad 3 tys. osób i liczba ta wciąż rośnie.

Festival jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, a celem wydarzenia jest promocja squasha wśród mieszkańców Białegostoku oraz promocja Miasta poprzez podniesienie rangi białostockiego ośrodka squahowego na szczeblu ogólnopolskim.

Relacje w mediach

Impreza będzie relacjonowana we wszystkich głównych mediach regionalnych (TVP3 Białystok, Radio Białystok, Kurier Poranny, BiałystokOnline).

Transmisja online

Z meczów na szklanym korcie zostaną przeprowadzone transmisje online wraz z komentarzem. Wyniki na żywo dostępne będą na naszej stronie internetowej.

Darmowe treningi i pokazy gry

W planach imprezy przewidziane są pokazy gry w squasha oraz darmowe treningi dla mieszkańców Białegostoku (zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży).

Wydarzenia partnerskie

Podczas Festivalu rozgrywki squashowe przeplatane będą występami lokalnych talentów (grup artystycznych, klubów sportowych, niszowych dyscyplin).

About Eventech

Organizatorzy i Sponsorzy Tytularni

KRISHOME SQUASH FESTIVAL